מונטיפיורי 1,

באר שבע

משרד:

08-9427770

נייד:

053-3330707

B הנדסה – בדיקת מבנים

בדיקת מבנים

בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית.

זו אינה הערכה אלה בדיקה מקצועית על ידי מהנדס, המהנדס בודק את הבית, מגיש דוח מפורט ורשימות שיתארו את מצבו הפיזי של הנכס ויציין במדויק אילו רכיבים ואילו מערכות יש לתקן ואילו להחליף.

בדיקה שכזאת מבוצעת על ידי מחלקת ההנדסה של חברתנו העוסקת בביצוע דוחות הנדסיים ללקוח הפרטי לפני קבלת דירה מהקבלן או בעת ביצוע שנת בדק בית.

חברתנו אשר מעסיקה מהנדסים מקצועיים, שתפקידם בעזרת עזרים מקצועיים וניסיון של שנים לאתר ולאבחן את מגוון ליקויי הבניה הקיימים בבית בו הוזמנה הביקורת, כאשר מדובר על בדיקת בית לפני קניה הדוח יהיה נקי מהטיות אלה ייתן חוות דעת עובדתית בלבד, לכן חברות בדק בית מחויבות מבחינה משפטית לספק דוחות ליקויי בנייה אשר קבלים בתור ראיות בבית משפט.

ביצוע בדק בית לפני קנייה חייבת להתבצע לפני סגירת חוזה, ומטרתה לאפשר לקונים הזדמנות אחת נוספת לבחון את ביתם החדש ולבדוק האם ישנם ליקויי בנייה אותם צריך לתקן, בנוסף מטרת בדק הבית הוא לוודא כי כל תנאי החוזה מולאו על ידי מוכר הנכס, וכי הוא השלים את כל חובותיו, כלומר כל מערכות הבית פועלות ותקינות לכן לא כדאי לחסוך כאן ומומלץ לפנות לחברות ביקורות מבנים ולהזמין בדיקה לביתכם רגע לפני שאתם חותמי על עסקה שתשנה את חייכם.

facebook